05.10.2024 22:08
Nizhny Novgorod Arena
1’ Команда Nizhny Novgorod 870 розпочала з центру поля
9’ Після проходження флангом Дональд Ферт віддав точну передачу на протилежний фланг
14’ Зигфрид Грюгер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
18’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Зигфрид Грюгер вміло забирає м'яч!
24’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Бруно Араухо
31’ М'ячем у голову отримує Михэйло Вучинич. Сподіваємось все обійдеться...
32’ Відмінну передачу віддав Яммону Беланже, мабуть один із найкращих гравців команди Nizhny Novgorod 870
40’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
41’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
43’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дональд Ферт забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
49’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
54’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Панкратий Деревянов
58’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
63’ Педро Уго Аморим проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
71’ Адельмо Гварро віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Nizhny Novgorod 870! Видно злагодженість у діях!
73’ Після проходження флангом Бруно Араухо віддав точну передачу на протилежний фланг
78’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
79’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
89’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Парис Ксенакис чітко вкинув м'яч у гру