05.10.2024 22:02
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Яго Аспас отримує попередження
9’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Хоакин Фернандес
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хуан Бернат забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
13’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
17’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Маркиньос
23’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Маркиньос
28’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хуан Бернат
38’ Після легкого удару гравцем Барт Рамселар по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
38’ Рафаэль Виллуан неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
41’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
46’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Марк Шварцер не зміг залишити поле без допомоги медиків
47’ Марк Шварцер важко ловить м'яч
56’ Марио Пашалич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
57’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Адам Лаллана правильно віддати пас на партнера!
66’ Барт Рамселар вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
71’ Шикарний аут та м'яч вкине Рафаэль Виллуан
75’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маркиньос забиває ГОЛ!
78’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Лэндон Донован
80’ Обафеми Мартинс віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди POTOP 1446
85’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Мейсон Маунт і непогано виносить його в центр поля