05.10.2024 21:54
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
7’ Мигель Бельман віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Інгулець 1099
9’ Після проходження флангом Франсишку Консейсау віддав точну передачу на протилежний фланг
17’ І знову Мейсон Маунт віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
21’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Кичиро Сайто і непогано виносить його в центр поля
22’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
29’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Франсишку Консейсау віддав пас в нікуди!
29’ Після прострільного удару по воротах Хуан Бернат рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
38’ Минори Мацуока віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Інгулець 1099! Видно злагодженість у діях!
45’ Відібравши м'яч, Факундо Кейрос віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
48’ Минори Мацуока вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
56’ Після проходження флангом Душан Влахович віддав точну передачу на протилежний фланг
58’ Кичиро Сайто проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
62’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хуан Бернат
71’ Хоакин Фернандес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
76’ Мда... Мигель Бельман... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
82’ Хуан Бернат порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
85’ Що ж робить гравець команди Інгулець 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
90’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!