05.10.2024 21:46
3’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Филиппе Андраде Ферраз
11’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
20’ Відібравши м'яч, Амин Харит віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
22’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
28’ Минори Мацуока відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Інгулець 1099
30’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
38’ Норайо Кита спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
48’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кичиро Сайто
50’ Після прострільного удару по воротах Афанасий Максин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
53’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
53’ Після легкого удару гравцем Бруно Араухо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
55’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кичиро Сайто чітко вкинув м'яч у гру
57’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Филиппе Андраде Ферраз
62’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
66’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
71’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Кичиро Сайто
75’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Минори Мацуока
79’ Минори Мацуока проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ Климент Юшкевич зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
83’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
89’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кичиро Сайто