05.10.2024 21:45
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ При виконанні кутового удару Душан Влахович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
7’ Після жахливої помилки захисника Кевин Фолланд без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
9’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
14’ Який незграбний пас віддав Шуджи Огата і м'ячем заволодів суперник!
17’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Dybovo 816 гра в середині поля
27’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
30’ Мэзээки Вада порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
35’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
37’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кевин Фолланд забиває приголомшливий м'яч у ворота!
38’ Гравець команди Dybovo 816 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Густав Полещук отримує попередження
40’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Корнилий Зелинский правильно віддати пас на партнера!
45’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
49’ Нето легко перехоплює м'яч
51’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
55’ Хокон Мейер на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
61’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
64’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
68’ Боротьба за м'яч у повітрі і Франсишку Консейсау буквально лягає на спину опонента!
71’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
76’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
83’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
91’ Гравець Кевин Фолланд набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!