05.10.2024 21:33
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
8’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Питер Кальман
11’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Душан Влахович отримує попередження
18’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Адам Игве чітко вкинув м'яч у гру
20’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Бернат забиває ГОЛ!
25’ І з м'ячем Адам Игве після ідеального підкату
28’ Сильний та точний пас віддав Хоакин Фернандес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
31’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Карим Симон чітко вкинув м'яч у гру
35’ Душан Влахович вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
40’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
46’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Яго Аспас забиває приголомшливий м'яч у ворота!
49’ Душан Влахович вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
52’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Кевин Фолланд
62’ Гари Брюне подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
63’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Данило легко вганяє м'яч у сітку воріт!
70’ Карим Симон спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
78’ Хуан Бернат віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
82’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хоакин Фернандес
84’ М'яч за межами поля, вкидає Адам Игве
87’ Гравець Хуан Бернат набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
88’ Знаменитий гравець Хоакин Фернандес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!