05.10.2024 21:25
Berda Madrid Arena
1’ Футболісти команди Berda Madrid 793 розіграли м'яч із центру поля
6’ Кевин Фолланд віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
9’ Нео Микари красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Berda Madrid 793
12’ Руй Роналду від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
13’ Суддя призначає пенальті. Хоакин Фернандес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
15’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
18’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
21’ Матвей Скрябин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
25’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Франсишку Консейсау зробив гарний підкат
29’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Хуан Бернат
36’ Суддя призначає пенальті. Данило пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
36’ Після прострільного удару по воротах Хуан Бернат рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
37’ Душан Влахович порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
39’ Після легкого удару гравцем Душан Влахович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
50’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
60’ Дааа... Руй Роналду не зміг прийняти пас від свого партнера...
68’ Руй Роналду прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
77’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
81’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сергей Остафьев
84’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
90’ Хоакин Фернандес точно зіграв головою на партнера по команді!