05.10.2024 21:17
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
3’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
9’ Ну треба ж! Мейсон Маунт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
9’ Мейсон Маунт втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
12’ Кевин Фолланд точно зіграв головою на партнера по команді!
13’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
18’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
22’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
23’ Кевин Фолланд проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
27’ Хоакин Фернандес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
35’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
44’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
45’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
52’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Мейсон Маунт зробив гарний підкат
59’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
64’ Кевин Фолланд подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
74’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
75’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
77’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
79’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
80’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
82’ Після легкого удару гравцем Хуан Бернат по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
89’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений