05.10.2024 20:44
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
5’ Суддя призначає пенальті. Роберт Полгар пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
8’ Сильний удар по воротах, але Владилен Панасюк у стрибку легко відбив цей м'яч!
11’ Паоло Ди Чини від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
14’ Владилен Панасюк показує найвищу техніку воротарської майстерності
20’ Ромео Мирабо віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc Monako 542
30’ Ну треба ж! Антонен Обер віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
34’ Після образи суперника Сергей Юран нахабно штовхає його!
37’ Огюст Савар зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
43’ Дааа... Лев Кривошеин не зміг прийняти пас від свого партнера...
47’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
48’ Сергей Юран проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
55’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ромео Мирабо
59’ Ну треба ж! Питер Кальман віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
59’ Знаменитий гравець Огюст Савар вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
60’ Небезпечний штрафний удар і Войтек Ковальский легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
62’ Войтек Ковальский у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
70’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сергей Юран...
75’ Шикарний аут та м'яч вкине Лев Кривошеин
77’ Що ж робить гравець команди Fc Monako 542, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
81’ Команда Fc Monako 542 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
91’ Команда spartak moskva 794 спокійно контролює м'яч у середині поля