05.10.2024 20:44
6’ Пров Зямкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
7’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ясуши Аоки легко вганяє м'яч у сітку воріт!
12’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кристоф Ленц забиває ГОЛ!
15’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
23’ Нгози Анкетиль фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
28’ Знаменитий гравець Стевэн Петрович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
31’ Гравець віддає наскрізний пас і Педро Бьянки у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
32’ Счеосни Новак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
39’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
47’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Бруну Мендаш Хипайлито
54’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
59’ Норайо Кита не зміг віддати пас! Явний брак техніки
68’ Команда Перемога 837 спокійно контролює м'яч у середині поля
73’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Перемога 837 гра в середині поля
78’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
82’ Джун Кимура вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
92’ Відмінну передачу віддав Джун Кимура, мабуть один із найкращих гравців команди Перемога 837