05.10.2024 20:42
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
2’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
6’ Душан Влахович добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
16’ Душан Влахович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
24’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Экандэйо Нджобву чітко вкинув м'яч у гру
31’ Хоакин Фернандес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
33’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
36’ М'ячем заволодів Душан Влахович, але несподівано тут же його втратив!
41’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Ренату Саншеш не зміг залишити поле без допомоги медиків
43’ Небезпечний штрафний удар і Франсишку Консейсау легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
46’ Після образи суперника Хитоши Ёсида нахабно штовхає його!
50’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Франсиско Хавьер Эчеберия
57’ Клавдий Ефремов вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
60’ Небезпечний штрафний удар і Данило легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
61’ Франсиско Хавьер Эчеберия у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
64’ Данило практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
69’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Мигуель Гарридо
77’ Вдало віддав пас Хитоши Ёсида своєму гравцю!
80’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Хоакин Фернандес
85’ Хоакин Фернандес вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
85’ Після легкого удару гравцем Слайер Гент по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!