05.10.2024 20:34
Berda Madrid Arena
1’ Команда Berda Madrid 793 розпочала з центру поля
10’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
15’ І з м'ячем Хоакин Фернандес після ідеального підкату
19’ Суддя призначає пенальті. Станимир Дриженко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
20’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
26’ Нето легко перехоплює м'яч
30’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
34’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Матвей Скрябин
37’ Станимир Дриженко проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
38’ Після легкого удару гравцем Хуан Бернат по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
39’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Станимир Дриженко прикривається руками, медики вже поспішають...
45’ Душан Влахович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
53’ Нето витягає дуже складний удар
57’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Мейсон Маунт
63’ Матвей Скрябин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Berda Madrid 793
67’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
73’ Хуан Бернат неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
82’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Berda Madrid 793
85’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Кевин Фолланд і непогано виносить його в центр поля
86’ Після жахливої помилки захисника Хуан Бернат без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!