05.10.2024 20:08
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
5’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
7’ Боротьба за м'яч у повітрі і Бриан Мерсье буквально лягає на спину опонента!
10’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
15’ Після образи суперника Кевин Фолланд нахабно штовхає його!
17’ Боротьба за м'яч у повітрі і Бьорн Штейнцен буквально лягає на спину опонента!
20’ Гравець віддає наскрізний пас і Хуан Бернат у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
20’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
28’ Посейдон Костаки точно зіграв головою на партнера по команді!
32’ Після образи суперника Бриан Мерсье нахабно штовхає його!
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душан Влахович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
41’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хоакин Фернандес не зміг потрапити по воротах!
43’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гатера Кингсон
45’ Гравець команди FC Lazo 811 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гатера Кингсон отримує попередження
49’ Кичиро Оно порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
55’ У грубому підкаті Кевин Фолланд зносить суперника з ніг!
57’ Яго Аспас віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
60’ Нето важко ловить м'яч
64’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Душан Влахович
69’ М'яч за межами поля, вкидає Гатера Кингсон
75’ Сильний та точний пас віддав Хоакин Фернандес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
78’ Хуан Бернат відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
78’ Яго Аспас вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
86’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Сезар Рейя отримав сильну травму
87’ Боротьба за м'яч у повітрі і Франсишку Консейсау буквально лягає на спину опонента!