05.10.2024 19:52
СКМ Arena
1’ Футболісти команди СКМ 791 розіграли м'яч із центру поля
6’ Лайф Босвельт вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
14’ У грубому підкаті Кевин Фолланд зносить суперника з ніг!
14’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
21’ Після невиразного відбору, атаку почав Кевин Фолланд
31’ Хуан Бернат у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
34’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хоакин Фернандес
38’ Після жахливої помилки захисника Мейсон Маунт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
39’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Даниел Шумахер
40’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Яго Аспас забиває приголомшливий м'яч у ворота!
42’ Яка передача і Кевин Фолланд пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
44’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
45’ Після жахливої помилки захисника Афиноген Данченко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
47’ І з м'ячем Мейсон Маунт після ідеального підкату
49’ Кевин Фолланд подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
55’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Афиноген Данченко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
57’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Франсишку Консейсау
60’ Кевин Фолланд зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Лайф Босвельт
68’ Франсишку Консейсау порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
74’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Лайф Босвельт
82’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
89’ Мейсон Маунт втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
89’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кевин Фолланд