05.10.2024 19:35
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Суддя призначає пенальті. Даниэль Ромеу пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
9’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
14’ Като Манджек подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
24’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Франсишку Консейсау
28’ Нето витягає дуже складний удар
31’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хуан Бернат отримує попередження
38’ Хоакин Фернандес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
41’ Георгий Мамардашвили важко ловить м'яч
46’ Франсишку Консейсау віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
48’ Георгий Мамардашвили грамотно грає на виході
52’ Джузеппе Басси віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Travellers 1020
56’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кевин Фолланд забиває ГОЛ!
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркиньос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
61’ Відмінну передачу віддав Лоуренс Осе, мабуть один із найкращих гравців команди Travellers 1020
64’ Мейсон Маунт порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
71’ Жорсткий підкат та футболіст Ренату Саншеш падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
74’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ренату Саншеш
80’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
83’ Кристофер Нкунку втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
86’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим