05.10.2024 19:27
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
11’ Після образи суперника Зэмба Фоше нахабно штовхає його!
20’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Мейсон Маунт
22’ Нето грамотно грає на виході
24’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франсишку Консейсау легко вганяє м'яч у сітку воріт!
24’ Данило проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
30’ Куба Краковский неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
34’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
44’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Мартын Вырошников
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
53’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
55’ Гравець видалений важко ловить м'яч
56’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
63’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
65’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
67’ У грубому підкаті Дидье Жак зносить суперника з ніг!
71’ Після жахливої помилки захисника Хоакин Фернандес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
71’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
73’ Небезпечний штрафний удар і Хоакин Фернандес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
78’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Мартын Вырошников
80’ Ех, Куба Краковский... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
81’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Кевин Фолланд отримує попередження
85’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Душан Влахович