05.10.2024 18:59
Ukrainets Arena
1’ Футболісти команди Ukrainets 805 розіграли м'яч із центру поля
6’ Яка передача і Стефано Буоно пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
11’ Нето грамотно грає на виході
14’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Барлас Набиев і непогано виносить його в центр поля
20’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
23’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Фотий Тартаков
31’ Сильний удар по воротах, але Даниал Абуталипов у стрибку легко відбив цей м'яч!
36’ Боротьба за м'яч у повітрі і Стефано Буоно буквально лягає на спину опонента!
42’ Після жахливої помилки захисника Ренату Саншеш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хоакин Фернандес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
44’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хоакин Фернандес
46’ У грубому підкаті Ренату Саншеш зносить суперника з ніг!
49’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Мейсон Маунт
54’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ксантос Караманлис
60’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
66’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Франсишку Консейсау
73’ Элек Хорти практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
76’ Мейсон Маунт прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
81’ Ренату Саншеш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
82’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Ренату Саншеш
84’ Фотий Тартаков фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
92’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді