05.10.2024 18:55
4’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Факундо Кейрос...
11’ Після прострільного удару по воротах Норайо Кита рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
13’ Команда Інгулець 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
20’ Після проходження флангом Мигель Бельман віддав точну передачу на протилежний фланг
28’ Филиппе Андраде Ферраз віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Інгулець 1099! Видно злагодженість у діях!
36’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
40’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Мигель Бельман
49’ Пров Зямкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
55’ Небезпечний штрафний удар і Мигель Бельман легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
58’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Факундо Кейрос
60’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
65’ Знаменитий гравець Мигель Бельман вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
65’ При виконанні кутового удару Дандай Сатпаев несподівано та красиво забиває ГОЛ!
68’ Після образи суперника Мигель Бельман нахабно штовхає його!
72’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
73’ Яка передача і Филиппе Андраде Ферраз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
75’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
78’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
79’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
85’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений