05.10.2024 18:51
6’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
9’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
10’ Після легкого удару гравцем Шон Райт Филлипс по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
13’ Мауро Калабрия відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Куземин Агро 1245
13’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
22’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Пьер Кунде
28’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
34’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
36’ Пападопулос віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
36’ Суддя призначає пенальті. Пападопулос пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
38’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
43’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
51’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Пьер Кунде
61’ Наджееб Якубу у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
63’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
66’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
73’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Пьер Кунде
83’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Педро Уго Аморим
84’ При виконанні кутового удару Исмаил Кейбаши несподівано та красиво забиває ГОЛ!
91’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений