05.10.2024 18:50
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
10’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Маркиньос
11’ Лизимакхос Ксенакис відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди VESELE 845
15’ Жахливий та неточний пас віддав Чеслав Дудек своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
24’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Лизимакхос Ксенакис
31’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Чеслав Дудек зробив гарний підкат
33’ Хуан Бернат відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
33’ Душан Влахович красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
39’ Небезпечний штрафний удар і Душан Влахович легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
42’ Який незграбний пас віддав Кевин Фолланд і м'ячем заволодів суперник!
48’ Що ж робить гравець команди VESELE 845, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
53’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ренату Саншеш забиває ГОЛ!
58’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Эну Торомба
60’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
69’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Хоакин Фернандес
76’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
82’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Эну Торомба
87’ Суддя призначає пенальті. Хоакин Фернандес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
87’ Яка передача і Душан Влахович пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
91’ Після проходження флангом Эну Торомба віддав точну передачу на протилежний фланг