05.10.2024 18:27
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
8’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Рамон Альберти
17’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Михэджло Депрерадович
21’ Боротьба за м'яч у повітрі і Рамон Альберти буквально лягає на спину опонента!
26’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
28’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
31’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
41’ Відмінну передачу віддав Сезар Рейя, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
45’ І з м'ячем Рамон Альберти після ідеального підкату
48’ Знаменитий гравець Леонид Лановой вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
55’ Мэттью Уодсворт легко перехоплює м'яч
61’ Мэттью Уодсворт легко перехоплює м'яч
61’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хичем Уэй забиває ГОЛ!
68’ Мэттью Уодсворт легко перехоплює прострільну передачу
71’ Гравець Джетт Белл набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
74’ При виконанні кутового удару Кевин Фолланд несподівано та красиво забиває ГОЛ!
80’ Нето легко перехоплює м'яч
83’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маркиньос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
84’ Рамон Альберти практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
86’ М'яч за межами поля, вкидає Ренату Саншеш