05.10.2024 18:19
VESELE Arena
1’ Команда VESELE 845 розпочала з центру поля
4’ Кевин Фолланд добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
8’ Який незграбний пас віддав Алехандро Браганзе Лоуренцо і м'ячем заволодів суперник!
11’ При виконанні кутового удару Яго Аспас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
17’ Ну треба ж! Чеслав Дудек віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
23’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хоакин Фернандес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
23’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хоакин Фернандес
29’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Мейсон Маунт
29’ Небезпечний штрафний удар і Ренату Саншеш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
31’ Відібравши м'яч, Александр Мерсье віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
36’ Після невиразного відбору, атаку почав Гильермо Бахон
43’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Илльз Келети
46’ Суддя призначає пенальті. Данило пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
47’ Ренату Саншеш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
50’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Марчелло Руи Мачадо
54’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
56’ Після жахливої помилки захисника Мейсон Маунт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
59’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Мейсон Маунт
61’ Вправно перехоплює м'яч Ренату Саншеш
63’ Алехандро Браганзе Лоуренцо спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
70’ Душан Влахович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
70’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маркиньос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
73’ Сезар Рейя неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
79’ Алехандро Браганзе Лоуренцо добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
83’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
86’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Лизимакхос Ксенакис правильно віддати пас на партнера!