05.10.2024 18:11
АНД Спорт Arena
1’ Футболісти команди АНД Спорт 840 розіграли м'яч із центру поля
3’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
8’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Мейсон Маунт віддав пас в нікуди!
12’ Сильний та точний пас віддав Иван Авнатамов і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
17’ Після легкого удару гравцем Душан Влахович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
21’ І знову Хоакин Фернандес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
28’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Иошиюки Кодзима
32’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Рудольф Дёринг
32’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мейсон Маунт забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
46’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сезар Рейя
56’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
59’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Митчум Элдридж
61’ Який незграбний пас віддав Фульвио Колонна і м'ячем заволодів суперник!
68’ Иван Авнатамов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди АНД Спорт 840
70’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
72’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Фульвио Колонна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
80’ Хоакин Фернандес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
83’ Ну треба ж! Душан Влахович віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
85’ Нето головою відбиває м'яч