05.10.2024 18:11
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
4’ Після тонкої передачі м'яч отримує Руди Хоек
6’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Матье Жиль
14’ Адорджан Бабич у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
16’ Відібравши м'яч, Адорджан Бабич віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
23’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
28’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
28’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
30’ Після жахливої помилки захисника Рамон Альберти без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
31’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Роберт Полгар
33’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
42’ Леонид Лановой на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
45’ У грубому підкаті Рамон Альберти зносить суперника з ніг!
50’ Алекс Ру проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
50’ Боротьба за м'яч у повітрі і Карим Симон буквально лягає на спину опонента!
50’ Після прострільного удару по воротах Адорджан Бабич рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
56’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Карим Симон
64’ Макс Ларивьер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
68’ Рамон Альберти віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Manchester cityy 789
77’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Матье Жиль
83’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
91’ Ромео Мирабо фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника