05.10.2024 16:32
Астон Вилла Arena
1’ Футболісти команди Астон Вилла 1096 розіграли м'яч із центру поля
2’ При виконанні кутового удару Душан Влахович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
6’ Владимир Нидергаус від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
8’ Данило зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
16’ Стефани Анна Хименес легко перехоплює м'яч
22’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Андрей Канчельскис віддав пас в нікуди!
24’ Шикарний аут та м'яч вкине Ренату Саншеш
31’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Мейсон Маунт
34’ Пауло Альмейда зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Владимир Нидергаус порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
42’ Душан Влахович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
43’ Нето витягає дуже складний удар
48’ М'ячем у голову отримує Франсишку Консейсау. Сподіваємось все обійдеться...
53’ Яка передача і Кевин Фолланд пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
53’ Ну треба ж! Душан Влахович віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
54’ Суддя призначає пенальті. Юки Огими пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
56’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Франсишку Консейсау отримав сильну травму
56’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Душан Влахович
58’ Нето витягає дуже складний удар
64’ Пауло Альмейда віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
69’ Небезпечний штрафний удар і Владимир Нидергаус легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
71’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Данило прикривається руками, медики вже поспішають...
73’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Ренату Саншеш чітко вкинув м'яч у гру
78’ Керстин Гарефрекес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Астон Вилла 1096
88’ Мда... Пауло Альмейда... Через його помилку суперник пішов у контратаку!