05.10.2024 16:24
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ Гравець Рикардо Чиччи набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
8’ Знаменитий гравець Ренату Саншеш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
10’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Вукэзин Караджич забиває приголомшливий м'яч у ворота!
13’ Маркиньос проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
13’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Weekend way 860 гра в середині поля
20’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кевин Фолланд...
24’ Хоакин Фернандес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
25’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Кевин Фолланд
29’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
37’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Себастьян Вагнер
43’ Кевин Фолланд прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
49’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Яго Аспас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
52’ Тэдэши Кирисима на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
55’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
59’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Франсишку Консейсау
61’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Себастьян Вагнер
65’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Василий Миткевич не зміг потрапити по воротах!
68’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
76’ Знаменитий гравець Маркиньос вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
77’ Майомир Елачич порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
80’ Після невиразного відбору, атаку почав Себастьян Вагнер
84’ Яго Аспас втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
85’ Майомир Елачич віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!