05.10.2024 16:16
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
8’ Знаменитий гравець Хавьер Рамос вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
8’ Відмінну передачу віддав Рикардо Чиччи, мабуть один із найкращих гравців команди Weekend way 849
14’ М'яч за межами поля, вкидає Педро Уго Аморим
18’ М'яч за межами поля, вкидає Себастьян Вагнер
23’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Афанасий Чамкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
25’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
31’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
36’ Тэдэши Кирисима легко перехоплює м'яч
38’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
40’ Команда Weekend way 849 спокійно контролює м'яч у середині поля
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
49’ М'яч за межами поля, вкидає Педро Уго Аморим
53’ Шикарний аут та м'яч вкине Майомир Елачич
53’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
55’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
62’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
65’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Пров Зямкин
70’ Добрэшин Катич порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
80’ М'ячем заволодів Майомир Елачич, але несподівано тут же його втратив!
86’ Сильний та точний пас віддав Майомир Елачич і команда впевнено спрямувалась у контратаку!