05.10.2024 15:36
Заречье Arena
1’ Команда Заречье 671 розпочала з центру поля
4’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
9’ І з м'ячем Кевин Фолланд після ідеального підкату
12’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
14’ Суддя призначає пенальті. Яго Аспас пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
18’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
25’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
32’ Кевин Фолланд прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
38’ Гравець Душан Влахович набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
39’ При виконанні кутового удару Хоакин Фернандес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
43’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кевин Фолланд забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
47’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
50’ Хоакин Фернандес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
53’ Після образи суперника Мейсон Маунт нахабно штовхає його!
61’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
66’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
68’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
74’ Пьетро Пиччиони зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
76’ Пьетро Пиччиони красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Заречье 671
78’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Данило легко вганяє м'яч у сітку воріт!
86’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ренату Саншеш