05.10.2024 15:27
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
2’ Після легкого удару гравцем Ренату Саншеш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
8’ Після образи суперника Пауло Альмейда нахабно штовхає його!
10’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
18’ Хуан Бернат красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
25’ Франсишку Консейсау красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
31’ Хуан Бернат порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
39’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
45’ Ех, Франсишку Консейсау... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
46’ Яка передача і Мейсон Маунт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
47’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Керстин Гарефрекес не зміг потрапити по воротах!
53’ Після жахливої помилки захисника Кевин Фолланд без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
54’ М'ячем заволодів Ренату Саншеш, але несподівано тут же його втратив!
60’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хоакин Фернандес правильно віддати пас на партнера!
62’ Андрей Канчельскис порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
69’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Джон Руис
76’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Нелли Коровкина
78’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Пауло Альмейда віддав пас в нікуди!
83’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Владимир Нидергаус
91’ Який незграбний пас віддав Владимир Нидергаус і м'ячем заволодів суперник!