05.10.2024 15:19
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
6’ Ментор Митропулос красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Проклятые 836
10’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
13’ Ментор Митропулос вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
13’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
22’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
24’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
28’ Ирвин Куллиг витягає дуже складний удар
30’ Ирвин Куллиг на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
39’ Хуан Бернат на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
45’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
48’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маркиньос забиває ГОЛ!
53’ Бартос Ференци фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
56’ Кевин Фолланд зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
58’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ренату Саншеш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
59’ Кевин Фолланд подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
68’ Сильний та точний пас віддав Душан Влахович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
69’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
70’ Ренату Саншеш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
71’ Після прострільного удару по воротах Франсишку Консейсау рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
74’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
76’ М'ячем заволодів Анри Моранси, але несподівано тут же його втратив!
79’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Бартос Ференци не зміг потрапити по воротах!
85’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!