05.10.2024 15:15
НОРД Arena
1’ Футболісти команди НОРД 1433 розіграли м'яч із центру поля
4’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
5’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Жан Поль Боэтиюс забиває ГОЛ!
7’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
11’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
20’ Силвештре Варела прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
25’ Боротьба за м'яч у повітрі і Максим Глушенков буквально лягає на спину опонента!
27’ У грубому підкаті Максим Глушенков зносить суперника з ніг!
29’ Яка передача і Силвештре Варела пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
36’ Відмінну передачу віддав Бруно Араухо, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
41’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
42’ Гравець видалений грамотно грає на виході
44’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
54’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
61’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
63’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
72’ Мда... Жан Поль Боэтиюс... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
76’ Гравець віддає наскрізний пас і Вессель Даммерс у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
81’ Максим Глушенков від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
84’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
86’ Яка передача і Силвештре Варела пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Криштиану Перейра грамотно грає на виході