05.10.2024 15:04
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
5’ При виконанні кутового удару Шамар Николсон несподівано та красиво забиває ГОЛ!
10’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Шамар Николсон
10’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
15’ Патрик Йостен проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
17’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Игорь Шалимов чітко вкинув м'яч у гру
22’ Александр Селихов грамотно грає на виході
26’ Гравець команди Sparta 1449 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Игорь Шалимов отримує попередження
31’ Зірвавши контратаку суперника, Патрик Йостен перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
35’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Владимир Быстров
37’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
39’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
53’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Игорь Шалимов
61’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
70’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
79’ Шамар Николсон у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
84’ Після прострільного удару по воротах Пров Зямкин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
84’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
86’ Георгий Джикия зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
88’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений