05.10.2024 14:53
Manchester Ct Arena
1’ Футболісти команди Manchester Ct 849 розіграли м'яч із центру поля
11’ Талмас Жумадилов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
13’ Арефий Гвоздюк спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
21’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хуан Бернат не зміг потрапити по воротах!
30’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Кевин Фолланд віддав пас в нікуди!
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кевин Фолланд забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
33’ Ех, Бузиба Камю... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
41’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Франсишку Консейсау
49’ Відмінну передачу віддав Ренату Саншеш, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
59’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Севастьян Драчук
60’ Небезпечний штрафний удар і Хоакин Фернандес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
61’ І з м'ячем Кевин Фолланд після ідеального підкату
70’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
71’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Франсишку Консейсау забиває ГОЛ!
71’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
72’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
79’ Панэйайотис Метаксас не зміг віддати пас! Явний брак техніки
87’ Жахливий та неточний пас віддав Хуан Бернат своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!