05.10.2024 14:45
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
2’ Знаменитий гравець Данило вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
8’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Даниэль Ромеу
18’ Кевин Фолланд неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
22’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Душан Влахович
28’ Душан Влахович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
35’ Команда Travellers 1019 спокійно контролює м'яч у середині поля
43’ Кевин Фолланд точно зіграв головою на партнера по команді!
50’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маркиньос забиває ГОЛ!
51’ Баязит Ашимов проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
52’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Лоуренс Осе не зміг потрапити по воротах!
56’ Мохамед Пти фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
57’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Душан Влахович отримує попередження
63’ Джузеппе Басси віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
64’ Після прострільного удару по воротах Франсишку Консейсау рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
72’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Мейсон Маунт
82’ Франсишку Консейсау віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
89’ Георгий Мамардашвили на місці, такий м'яч не складе для нього проблем