05.10.2024 14:37
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
5’ Бузиба Камю вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
5’ Яка передача і Бузиба Камю пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
9’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
9’ Сильний та точний пас віддав Питер Кальман і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
16’ Макс Ларивьер на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
19’ Бузиба Камю від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
28’ Жахливий та неточний пас віддав Роберт Полгар своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
33’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Арефий Гвоздюк
39’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Севастьян Драчук забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
43’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
47’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Матье Жиль
54’ Гравець віддає наскрізний пас і Джозеф Лавринович у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
55’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бузиба Камю
60’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Чима Исаак вміло забирає м'яч!
69’ Що ж робить гравець команди Fc Monako 542, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
71’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc Monako 542 гра в середині поля
72’ Арефий Гвоздюк втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
77’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Панэйайотис Метаксас
79’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Ромео Мирабо
82’ Макс Ларивьер на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
89’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Адам Игве зробив гарний підкат