05.10.2024 14:36
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
9’ Ветле Ланг красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Ukrainets 805
15’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Элек Хорти
19’ При виконанні кутового удару Элек Хорти несподівано та красиво забиває ГОЛ!
20’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хоакин Фернандес
26’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Барлас Набиев
30’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Яго Аспас отримує попередження
33’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
39’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
39’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Яго Аспас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
42’ Ветле Ланг зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
43’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ветле Ланг
43’ При виконанні кутового удару Данило несподівано та красиво забиває ГОЛ!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ Ксантос Караманлис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
54’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Душан Влахович не зміг потрапити по воротах!
62’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
63’ Хуан Бернат у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
69’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
71’ Після проходження флангом Кевин Фолланд віддав точну передачу на протилежний фланг
73’ Жорсткий підкат та футболіст Нето падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
79’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ксантос Караманлис
79’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Евграф Успенский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
89’ Мейсон Маунт вдало навісив у штрафний майданчик суперника!