05.10.2024 14:09
3’ Після легкого удару гравцем Криштиан Пауло Костина по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
8’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
12’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
18’ І знову Бруно Араухо віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
28’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди FC Krasnodar 835! Видно злагодженість у діях!
34’ При виконанні кутового удару Михайл Курчатов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
38’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
44’ М'яч за межами поля, вкидає Фадей Самойлов
47’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
54’ Гравець команди FC Krasnodar 835 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тимо Фрай отримує попередження
56’ Фадей Самойлов точно зіграв головою на партнера по команді!
58’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
64’ Гравець Цсига Цингер набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
71’ Шикарний аут та м'яч вкине Михайл Курчатов
75’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
76’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Бузиба Нцама забиває приголомшливий м'яч у ворота!
84’ Бузиба Нцама від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
89’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений