05.10.2024 14:07
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Даниэль Данни непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
11’ Шикарний аут та м'яч вкине Михаил Шавин
15’ Гравець віддає наскрізний пас і Хоакин Фернандес у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
18’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
20’ Після образи суперника Макарайос Метаксас нахабно штовхає його!
20’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Данило забиває приголомшливий м'яч у ворота!
22’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
24’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Ренату Саншеш
26’ Макарайос Метаксас спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
33’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
34’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
35’ Даниэль Данни на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
37’ Яка передача і Кевин Фолланд пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
39’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
50’ Даниэль Данни легко перехоплює прострільну передачу
52’ Відібравши м'яч, Душан Влахович віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
61’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
67’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
74’ Макарайос Метаксас віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
78’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
81’ І знову Ренату Саншеш віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
87’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Хоакин Фернандес віддав пас в нікуди!