05.10.2024 13:59
11’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
13’ Знаменитий гравець Макарайос Метаксас вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
21’ І з м'ячем Михаил Шавин після ідеального підкату
27’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
31’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
34’ Филип Брёкер втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
36’ Даниэль Данни грамотно грає на виході
37’ Макарайос Метаксас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
44’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
45’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
60’ Гравець віддає наскрізний пас і Макарайос Метаксас у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
60’ Який незграбний пас віддав Карлос Пальмизано і м'ячем заволодів суперник!
65’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
72’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
75’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Бруно Араухо
82’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Макарайос Метаксас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
83’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Имр Новак не зміг потрапити по воротах!
90’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений