05.10.2024 13:59
Ummon Arena
1’ Футболісти команди Ummon 847 розіграли м'яч із центру поля
4’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Мардан Мукашев
9’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Франсишку Консейсау
18’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Ummon 847 гра в середині поля
18’ При виконанні кутового удару Хоакин Фернандес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
20’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Маркиньос не зміг залишити поле без допомоги медиків
26’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Людовик Россет
28’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
28’ Гравець команди Ummon 847 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Илия Попович отримує попередження
30’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Кевин Фолланд
38’ Душан Влахович порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
42’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
44’ Костинья Чупе Антониу неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
48’ Мда... Хоакин Фернандес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
56’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Франсишку Консейсау
64’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Ummon 847
65’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
68’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Костинья Чупе Антониу віддав пас в нікуди!
70’ Гравець віддає наскрізний пас і Маркиньос у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
70’ Яка передача і Костинья Чупе Антониу пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
75’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ренату Саншеш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
86’ Кевин Фолланд віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!