05.10.2024 13:50
3’ Після жахливої помилки захисника Пров Зямкин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
8’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
17’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
26’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
27’ Бенни Виссер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
29’ Після жахливої помилки захисника Пров Зямкин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
30’ Жахливий та неточний пас віддав Норайо Кита своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
32’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
40’ Мда... Бруно Араухо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
47’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Илия Атанацкович
53’ Жорсткий підкат та футболіст Бенни Виссер падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
57’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
60’ Андроник Рыбачев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
62’ Знаменитий гравець Илия Атанацкович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
65’ У грубому підкаті Левент Кишш зносить суперника з ніг!
65’ Знаменитий гравець Франк Уилкинс вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
70’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
79’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
87’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!