05.10.2024 13:50
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
4’ Знаменитий гравець Кевин Фолланд вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
5’ Хуан Бернат точно зіграв головою на партнера по команді!
10’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
14’ Після невиразного відбору, атаку почав Хоакин Фернандес
18’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Душан Влахович забиває ГОЛ!
22’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Душан Влахович
22’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Баязит Ашимов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
26’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Кевин Фолланд
30’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Хоакин Фернандес не зміг залишити поле без допомоги медиків
35’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Душан Влахович чітко вкинув м'яч у гру
39’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
42’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хуан Бернат
51’ Ренату Саншеш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
57’ Мохамед Пти вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
60’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Душан Влахович
66’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Даниэль Ромеу
66’ Маркиньос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
76’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Джузеппе Басси
80’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Георгий Мамардашвили вміло забирає м'яч!
84’ Гравець віддає наскрізний пас і Кевин Фолланд у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!