05.10.2024 13:35
cordoba cf Arena
1’ Футболісти команди cordoba cf 925 розіграли м'яч із центру поля
4’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
7’ І знову Грегор Фалькенмайер віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
15’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
20’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Пров Зямкин
23’ Жахливий та неточний пас віддав Бруно Араухо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
28’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
30’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
39’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
43’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Самир Вейенфельд
51’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
58’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Самир Вейенфельд
60’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
64’ Грегор Фалькенмайер віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди cordoba cf 925! Видно злагодженість у діях!
68’ Томайо Маэда зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
68’ Дааа... Джанлука Сильвестри не зміг прийняти пас від свого партнера...
72’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Бруно Араухо не зміг потрапити по воротах!
73’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
77’ М'ячем заволодів Вислав Дворкович, але несподівано тут же його втратив!
82’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
84’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
93’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Пров Зямкин