05.10.2024 13:16
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ Кевин Фолланд прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
12’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
19’ Душан Влахович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
21’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Мейсон Маунт чітко вкинув м'яч у гру
23’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
31’ І знову Гордей Калашников віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
37’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Мейсон Маунт
42’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Эраст Добровольский вміло забирає м'яч!
45’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ренату Саншеш
48’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
50’ Гравець команди Заречье 671 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
55’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Любомир Таращенко
57’ Суддя призначає пенальті. Франсишку Консейсау пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
59’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
63’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Блэгоджа Петрович
68’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
69’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
74’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
79’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Яго Аспас забиває приголомшливий м'яч у ворота!
79’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
83’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
88’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!