05.10.2024 13:12
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
2’ Після легкого удару гравцем Оттавио Орландони по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
11’ У грубому підкаті Оттавио Орландони зносить суперника з ніг!
19’ Оттавио Орландони неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
27’ Відмінну передачу віддав Барна Силард, мабуть один із найкращих гравців команди FC TORNADO 831
35’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
37’ Фобос Папандреу показує найвищу техніку воротарської майстерності
39’ Зэдок Кэрол зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ Фобос Папандреу витягає дуже складний удар
55’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
59’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
61’ Після тонкої передачі м'яч отримує Левент Кишш
71’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
74’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
78’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
79’ Після жахливої помилки захисника Джанлука Симоне без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
80’ Небезпечний штрафний удар і Бруно Араухо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
83’ Після жахливої помилки захисника Зэдок Кэрол без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
85’ Жахливий та неточний пас віддав Зэдок Кэрол своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!