05.10.2024 13:08
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ренату Саншеш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
11’ Знову м'яч забирає Франсишку Консейсау
15’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Джанлука Маджо
19’ Джанлука Маджо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
26’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Хоакин Фернандес отримує попередження
27’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Джанлука Маджо зробив гарний підкат
35’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
37’ Хоакин Фернандес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
46’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Александр Диего Мартинеш
50’ Нето важко ловить м'яч
52’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
54’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
59’ Гравець Франсишку Консейсау набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
64’ Яка передача і Яго Аспас пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
64’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
66’ Після проходження флангом Хоакин Фернандес віддав точну передачу на протилежний фланг
73’ Після проходження флангом Джанлука Маджо віддав точну передачу на протилежний фланг
76’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Кевин Фолланд
80’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ренату Саншеш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
84’ М'ячем заволодів Кевин Фолланд, але несподівано тут же його втратив!
84’ Данило відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
93’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля