05.10.2024 13:00
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
8’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
12’ Исус Россолимо красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Спартак Шанхай 828
16’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
22’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Луизинью Перейра Рональду
26’ Ех, Яммону Лоран... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
28’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Бруно Араухо чітко вкинув м'яч у гру
34’ Яка передача і Луизинью Перейра Рональду пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
35’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
45’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
48’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
51’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
61’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
71’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
73’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
75’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Друджи Пиотровский забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
77’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Друджи Пиотровский
86’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!