05.10.2024 12:54
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Вправно перехоплює м'яч Бруно Араухо
16’ Душан Влахович віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
23’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
24’ Яка передача і Кевин Фолланд пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
31’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
37’ Пров Зямкин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
40’ Ренату Саншеш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
46’ Ренату Саншеш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
52’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
53’ Душан Влахович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
60’ Кевин Фолланд від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
69’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
70’ Після жахливої помилки захисника Франсишку Консейсау без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
72’ Бруно Араухо порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
74’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
76’ Сильний та точний пас віддав Мейсон Маунт і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
84’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
87’ Після образи суперника Мейсон Маунт нахабно штовхає його!