05.10.2024 12:38
3’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Бруно Араухо забиває приголомшливий м'яч у ворота!
8’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Бузиба Камю добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
16’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
18’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
19’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
24’ Чима Исаак легко перехоплює прострільну передачу
28’ Боротьба за м'яч у повітрі і Талмас Жумадилов буквально лягає на спину опонента!
31’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
36’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Норайо Кита віддав пас в нікуди!
42’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
48’ Бруно Араухо не зміг віддати пас! Явний брак техніки
50’ Чима Исаак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
54’ Після жахливої помилки захисника Джозеф Лавринович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
58’ Мда... Бруно Араухо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
61’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Педро Уго Аморим
64’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бузиба Камю
69’ Яка передача і Зэдок Дикинсон пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
73’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
79’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
87’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді