05.10.2024 11:25
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1495 розпочала з центру поля
8’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
10’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
16’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
22’ Після прострільного удару по воротах Шохбоз Умаров рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
25’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
31’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
33’ Педро Уго Аморим подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
40’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
42’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Станислав Сазонович легко вганяє м'яч у сітку воріт!
47’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Педро Уго Аморим
54’ Ну треба ж! Рубен Диаш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
56’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
60’ Шохбоз Умаров вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
62’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Станислав Сазонович і непогано виносить його в центр поля
65’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
75’ М'яч за межами поля, вкидає Бруно Араухо
78’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
82’ Станислав Сазонович проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
84’ Після прострільного удару по воротах Пер Мертезакер рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
88’ Станислав Сазонович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
91’ Мда... Норайо Кита... Через його помилку суперник пішов у контратаку!